پخش عمده کیف گوهری

MGKIF

مدیر اداره ساماندهی شهرداری منطقه 12، از ساماندهی صنف کیف و کفش در این منطقه خبر داد.
مهرشاد الله‌وردی، مدیر اداره ساماندهی شهرداری منطقه 12 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: اجرای طرح ساماندهی صنف پخش عمده کیف در نواحی شش گانه منطقه 12 به ویژه محله هرندی و بازار بزرگ تهران در دستور کار اداره ساماندهی شهرداری این منطقه قرار دارد. 
 
وی ادامه داد: این طرح از خرداد ماه آغاز و تا پایان سال 95 به منظور کاهش آلاینده‌های زیست محیطی،‌ ارتقای سلامت و رفاه حال شهروندان در دست اجراست. 
 
الله‌وردی اظهار داشت: در این طرح بیش از 34 واحد صنف کیف و کفش در نواحی شش‌گانه منطقه 12 با نظارت کارشناسان ساماندهی شهرداری منطقه 12 ساماندهی خواهد شد. 
 
وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: ساماندهی صنف کیف و کفش در نواحی شش گانه منطقه 12، استفاده از دستگاههای بی‌خطر و بدون صدا، تعیین زمان کاری، تعیین سقف کاری، رفع سد معبرهای صنف کیف و کفش، رعایت تجهیزات ایمنی و آتش نشانی در واحد و صنف‌های کیف و کفش از اقدامات اجرایی این طرح است. 
 
الله‌وردی خاطرنشان کرد: انجام مذاکره اولیه با اتحادیه دوزندگان کیف و کفش به منظور تهیه مکان مناسب برای انتقال تولیدی کیف به آن مکان، برگزاری نشست‌های تعیین تکلیف صنف کیف و کفش با مشارکت و همکاری شهرداری منطقه 12، شرکت ساماندهی شهر تهران و اتحادیه دوزندگان کیف و کفش از اقدامات دیگر شهرداری منطقه 12 است.

بزرگترین مرکزکیف های حراجی و ارزان قیمت، عرضه به نرخ تولیدی30تا50%زیر قیمت

دفتر مرکزی: تهران – میدان بهارستان – خیابان مصطفی خمینی – پایین تر از پمپ بنزین – پلاک499

تلفن: 02136832085 – همراه : 09357827477 مراجعه فقط در ساعات اداری از 10 صبح تا 7 عصر به جز ایام تعطیل